Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Otomin - Pętla15:04
Otomin Sarnia15:06
Otomin Dziewicza (n/ż)15:08
Lubowidzka (n/ż)15:09
Szadółki Obwodnica (n/ż)15:10
Przywidzka15:12
Szadółki15:13
Leszczynowa15:15
Lawendowe Wzgórze
 
15:16
0 min.
 
Ujeścisko15:193 min.
 
Kielecka15:215 min.
 
Przemyska15:237 min.
 
Wilanowska15:259 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:2610 min.
 
Emaus15:2913 min.
 
Siedlce15:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy