Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Stara Piła17:44
Niestępowo Do Zdroju17:46
Niestępowo Szkoła17:47
Niestępowo Gdańska17:49
Niestępowo Sulmińska (n/ż)17:51
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)17:53
Sulmin17:54
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)
 
17:55
0 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)17:561 min.
 
Otomin - Pętla17:594 min.
 
Otomin Sarnia18:016 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)18:038 min.
 
Lubowidzka (n/ż)18:049 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)18:0510 min.
 
Przywidzka18:0712 min.
 
Szadółki18:0813 min.
 
Leszczynowa18:1015 min.
 
Lawendowe Wzgórze18:1116 min.
 
Ujeścisko18:1419 min.
 
Kielecka18:1621 min.
 
Przemyska18:1823 min.
 
Wilanowska18:2025 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:2126 min.
 
Emaus18:2429 min.
 
Siedlce18:2530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy