Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Stara Piła06:56
Niestępowo Do Zdroju06:58
Niestępowo Szkoła06:59
Niestępowo Gdańska07:01
Niestępowo Sulmińska (n/ż)07:03
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)07:05
Sulmin07:06
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)
 
07:07
0 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)07:081 min.
 
Otomin - Pętla07:114 min.
 
Otomin Sarnia07:136 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)07:158 min.
 
Lubowidzka (n/ż)07:169 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)07:1710 min.
 
Przywidzka07:1912 min.
 
Szadółki07:2013 min.
 
Leszczynowa07:2215 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:2316 min.
 
Ujeścisko07:2720 min.
 
Kielecka07:3023 min.
 
Przemyska07:3326 min.
 
Wilanowska07:3629 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:3730 min.
 
Emaus07:4033 min.
 
Siedlce07:4134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy