Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Stara Piła06:13
Niestępowo Do Zdroju06:15
Niestępowo Szkoła06:16
Niestępowo Gdańska06:18
Niestępowo Sulmińska (n/ż)06:20
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)06:22
Sulmin06:23
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)
 
06:24
0 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)06:251 min.
 
Otomin - Pętla06:284 min.
 
Otomin Sarnia06:306 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)06:328 min.
 
Lubowidzka (n/ż)06:339 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)06:3410 min.
 
Przywidzka06:3612 min.
 
Szadółki06:3713 min.
 
Leszczynowa06:3915 min.
 
Lawendowe Wzgórze06:4016 min.
 
Ujeścisko06:4420 min.
 
Kielecka06:4723 min.
 
Przemyska06:5026 min.
 
Wilanowska06:5329 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:5430 min.
 
Emaus06:5733 min.
 
Siedlce06:5834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy