Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Stara Piła20:27
Niestępowo Do Zdroju20:29
Niestępowo Szkoła20:30
Niestępowo Gdańska20:32
Niestępowo Sulmińska (n/ż)20:34
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)20:36
Sulmin20:37
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)
 
20:38
0 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)20:391 min.
 
Otomin - Pętla20:424 min.
 
Otomin Sarnia20:446 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)20:468 min.
 
Lubowidzka (n/ż)20:479 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)20:4810 min.
 
Przywidzka20:4911 min.
 
Szadółki20:5012 min.
 
Leszczynowa20:5113 min.
 
Lawendowe Wzgórze20:5214 min.
 
Ujeścisko20:5517 min.
 
Kielecka20:5719 min.
 
Przemyska20:5921 min.
 
Wilanowska21:0022 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:0123 min.
 
Emaus21:0325 min.
 
Siedlce21:0426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy