Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Stara Piła20:27
Niestępowo Do Zdroju20:29
Niestępowo Szkoła20:30
Niestępowo Gdańska20:32
Niestępowo Sulmińska (n/ż)20:34
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)20:36
Sulmin20:37
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)20:38
Sulmin Trakt Konny (n/ż)
 
20:39
0 min.
 
Otomin - Pętla20:423 min.
 
Otomin Sarnia20:445 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)20:467 min.
 
Lubowidzka (n/ż)20:478 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)20:489 min.
 
Przywidzka20:4910 min.
 
Szadółki20:5011 min.
 
Leszczynowa20:5112 min.
 
Lawendowe Wzgórze20:5213 min.
 
Ujeścisko20:5516 min.
 
Kielecka20:5718 min.
 
Przemyska20:5920 min.
 
Wilanowska21:0021 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:0122 min.
 
Emaus21:0324 min.
 
Siedlce21:0425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy