Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Stara Piła08:17
Niestępowo Do Zdroju08:19
Niestępowo Szkoła08:20
Niestępowo Gdańska08:22
Niestępowo Sulmińska (n/ż)08:24
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)08:26
Sulmin08:27
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)08:28
Sulmin Trakt Konny (n/ż)
 
08:29
0 min.
 
Otomin - Pętla08:323 min.
 
Otomin Sarnia08:345 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)08:367 min.
 
Lubowidzka (n/ż)08:378 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)08:389 min.
 
Przywidzka08:4011 min.
 
Szadółki08:4112 min.
 
Leszczynowa08:4314 min.
 
Lawendowe Wzgórze08:4415 min.
 
Ujeścisko08:4819 min.
 
Kielecka08:5021 min.
 
Przemyska08:5324 min.
 
Wilanowska08:5526 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:5627 min.
 
Emaus08:5930 min.
 
Siedlce09:0031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy