Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Stara Piła16:32
Niestępowo Do Zdroju16:34
Niestępowo Szkoła16:35
Niestępowo Gdańska16:37
Niestępowo Sulmińska (n/ż)16:39
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)16:41
Sulmin16:42
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)16:43
Sulmin Trakt Konny (n/ż)
 
16:44
0 min.
 
Otomin - Pętla16:473 min.
 
Otomin Sarnia16:495 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)16:517 min.
 
Lubowidzka (n/ż)16:528 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)16:539 min.
 
Przywidzka16:5612 min.
 
Szadółki16:5713 min.
 
Leszczynowa16:5915 min.
 
Lawendowe Wzgórze17:0016 min.
 
Ujeścisko17:0420 min.
 
Kielecka17:0622 min.
 
Przemyska17:0824 min.
 
Wilanowska17:1026 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:1127 min.
 
Emaus17:1430 min.
 
Siedlce17:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy