Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Stara Piła06:56
Niestępowo Do Zdroju06:58
Niestępowo Szkoła06:59
Niestępowo Gdańska07:01
Niestępowo Sulmińska (n/ż)07:03
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)07:05
Sulmin07:06
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)07:07
Sulmin Trakt Konny (n/ż)
 
07:08
0 min.
 
Otomin - Pętla07:113 min.
 
Otomin Sarnia07:135 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)07:157 min.
 
Lubowidzka (n/ż)07:168 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)07:179 min.
 
Przywidzka07:1911 min.
 
Szadółki07:2012 min.
 
Leszczynowa07:2214 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:2315 min.
 
Ujeścisko07:2719 min.
 
Kielecka07:3022 min.
 
Przemyska07:3325 min.
 
Wilanowska07:3628 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:3729 min.
 
Emaus07:4032 min.
 
Siedlce07:4133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy