Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Stara Piła10:29
Niestępowo Do Zdroju10:31
Niestępowo Szkoła10:32
Niestępowo Gdańska10:34
Niestępowo Sulmińska (n/ż)10:36
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)10:38
Sulmin10:39
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)10:40
Sulmin Trakt Konny (n/ż)
 
10:41
0 min.
 
Otomin - Pętla10:443 min.
 
Otomin Sarnia10:465 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)10:487 min.
 
Lubowidzka (n/ż)10:498 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)10:509 min.
 
Przywidzka10:5211 min.
 
Szadółki10:5312 min.
 
Leszczynowa10:5514 min.
 
Lawendowe Wzgórze10:5615 min.
 
Ujeścisko10:5918 min.
 
Kielecka11:0120 min.
 
Przemyska11:0322 min.
 
Wilanowska11:0524 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0625 min.
 
Emaus11:0928 min.
 
Siedlce11:1029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy