Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Siedlce11:43
Emaus11:45
Cmentarz Łostowicki11:47
Wilanowska11:49
Przemyska11:50
Kielecka11:51
Ujeścisko11:53
Lawendowe Wzgórze
 
11:57
0 min.
 
Leszczynowa11:581 min.
 
Szadółki11:592 min.
 
Przywidzka12:003 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)12:014 min.
 
Lubowidzka (n/ż)12:025 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)12:036 min.
 
Otomin Sarnia12:058 min.
 
Otomin - Pętla12:0710 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy