Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Siedlce13:27
Emaus13:29
Cmentarz Łostowicki13:31
Wilanowska13:33
Przemyska13:34
Kielecka13:35
Ujeścisko13:37
Lawendowe Wzgórze
 
13:41
0 min.
 
Leszczynowa13:421 min.
 
Szadółki13:432 min.
 
Przywidzka13:454 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)13:465 min.
 
Lubowidzka (n/ż)13:476 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)13:487 min.
 
Otomin Sarnia13:509 min.
 
Otomin - Pętla13:5211 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy