Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Siedlce14:33
Emaus14:35
Cmentarz Łostowicki14:38
Wilanowska14:40
Przemyska14:42
Kielecka14:43
Ujeścisko14:46
Lawendowe Wzgórze
 
14:51
0 min.
 
Leszczynowa14:521 min.
 
Szadółki14:532 min.
 
Przywidzka14:554 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)14:565 min.
 
Lubowidzka (n/ż)14:576 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)14:587 min.
 
Otomin Sarnia15:009 min.
 
Otomin - Pętla15:0211 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy