Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Siedlce17:49
Emaus17:51
Cmentarz Łostowicki17:54
Wilanowska17:56
Przemyska17:57
Kielecka17:58
Ujeścisko18:01
Lawendowe Wzgórze
 
18:05
0 min.
 
Leszczynowa18:061 min.
 
Szadółki18:072 min.
 
Przywidzka18:083 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)18:094 min.
 
Lubowidzka (n/ż)18:105 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)18:116 min.
 
Otomin Sarnia18:138 min.
 
Otomin - Pętla18:1510 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy