Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Siedlce18:45
Emaus18:47
Cmentarz Łostowicki18:49
Wilanowska18:51
Przemyska18:52
Kielecka18:53
Ujeścisko18:55
Lawendowe Wzgórze
 
18:59
0 min.
 
Leszczynowa19:001 min.
 
Szadółki19:012 min.
 
Przywidzka19:023 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)19:034 min.
 
Lubowidzka (n/ż)19:045 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)19:056 min.
 
Otomin Sarnia19:078 min.
 
Otomin - Pętla19:0910 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy