Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Siedlce22:32
Emaus22:34
Cmentarz Łostowicki22:36
Wilanowska22:37
Przemyska22:38
Kielecka22:39
Ujeścisko22:41
Lawendowe Wzgórze
 
22:45
0 min.
 
Leszczynowa22:461 min.
 
Szadółki22:472 min.
 
Przywidzka22:483 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)22:505 min.
 
Lubowidzka (n/ż)22:516 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)22:527 min.
 
Otomin Sarnia22:549 min.
 
Otomin - Pętla22:5611 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy