Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Siedlce06:11
Emaus06:13
Cmentarz Łostowicki06:15
Wilanowska06:17
Przemyska06:18
Kielecka06:19
Ujeścisko06:21
Lawendowe Wzgórze
 
06:26
0 min.
 
Leszczynowa06:271 min.
 
Szadółki06:282 min.
 
Przywidzka06:304 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)06:315 min.
 
Lubowidzka (n/ż)06:326 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)06:337 min.
 
Otomin Sarnia06:359 min.
 
Otomin - Pętla06:3711 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)06:4014 min.
 
Sulmin06:4216 min.
 
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)06:4317 min.
 
Niestępowo Sulmińska (n/ż)06:4519 min.
 
Niestępowo Gdańska06:4721 min.
 
Niestępowo Do Zdroju06:4923 min.
 
Stara Piła06:5125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy