Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Siedlce04:40
Emaus04:42
Cmentarz Łostowicki04:44
Wilanowska04:45
Przemyska04:46
Kielecka04:47
Ujeścisko04:49
Lawendowe Wzgórze
 
04:52
0 min.
 
Leszczynowa04:531 min.
 
Szadółki04:542 min.
 
Przywidzka04:553 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)04:564 min.
 
Lubowidzka (n/ż)04:575 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)04:586 min.
 
Otomin Sarnia05:008 min.
 
Otomin - Pętla05:0210 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy