Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Siedlce07:09
Emaus07:11
Cmentarz Łostowicki07:13
Wilanowska07:14
Przemyska07:15
Kielecka07:16
Ujeścisko07:18
Lawendowe Wzgórze
 
07:22
0 min.
 
Leszczynowa07:231 min.
 
Szadółki07:242 min.
 
Przywidzka07:253 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)07:264 min.
 
Lubowidzka (n/ż)07:275 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)07:286 min.
 
Otomin Sarnia07:308 min.
 
Otomin - Pętla07:3210 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy