Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Siedlce09:49
Emaus09:51
Cmentarz Łostowicki09:53
Wilanowska09:55
Przemyska09:56
Kielecka09:57
Ujeścisko09:59
Lawendowe Wzgórze
 
10:03
0 min.
 
Leszczynowa10:041 min.
 
Szadółki10:052 min.
 
Przywidzka10:063 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)10:074 min.
 
Lubowidzka (n/ż)10:085 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)10:096 min.
 
Otomin Sarnia10:118 min.
 
Otomin - Pętla10:1310 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)10:1613 min.
 
Sulmin10:1815 min.
 
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)10:1916 min.
 
Niestępowo Sulmińska (n/ż)10:2118 min.
 
Niestępowo Gdańska10:2320 min.
 
Niestępowo Do Zdroju10:2522 min.
 
Stara Piła10:2724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy