Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Siedlce11:29
Emaus11:31
Cmentarz Łostowicki11:33
Wilanowska11:35
Przemyska11:36
Kielecka11:37
Ujeścisko11:39
Lawendowe Wzgórze
 
11:43
0 min.
 
Leszczynowa11:441 min.
 
Szadółki11:452 min.
 
Przywidzka11:463 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)11:474 min.
 
Lubowidzka (n/ż)11:485 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)11:496 min.
 
Otomin Sarnia11:518 min.
 
Otomin - Pętla11:5310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy