Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Siedlce13:09
Emaus13:11
Cmentarz Łostowicki13:13
Wilanowska13:15
Przemyska13:16
Kielecka13:17
Ujeścisko13:19
Lawendowe Wzgórze
 
13:23
0 min.
 
Leszczynowa13:241 min.
 
Szadółki13:252 min.
 
Przywidzka13:263 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)13:274 min.
 
Lubowidzka (n/ż)13:285 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)13:296 min.
 
Otomin Sarnia13:318 min.
 
Otomin - Pętla13:3310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy