Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Siedlce14:29
Emaus14:31
Cmentarz Łostowicki14:33
Wilanowska14:35
Przemyska14:36
Kielecka14:37
Ujeścisko14:39
Lawendowe Wzgórze
 
14:43
0 min.
 
Leszczynowa14:441 min.
 
Szadółki14:452 min.
 
Przywidzka14:463 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)14:474 min.
 
Lubowidzka (n/ż)14:485 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)14:496 min.
 
Otomin Sarnia14:518 min.
 
Otomin - Pętla14:5310 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy