Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Siedlce13:27
Emaus13:29
Cmentarz Łostowicki13:31
Wilanowska13:33
Przemyska13:34
Kielecka13:35
Ujeścisko13:37
Lawendowe Wzgórze13:41
Leszczynowa
 
13:42
0 min.
 
Szadółki13:431 min.
 
Przywidzka13:453 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)13:464 min.
 
Lubowidzka (n/ż)13:475 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)13:486 min.
 
Otomin Sarnia13:508 min.
 
Otomin - Pętla13:5210 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy