Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Siedlce17:49
Emaus17:51
Cmentarz Łostowicki17:54
Wilanowska17:56
Przemyska17:57
Kielecka17:58
Ujeścisko18:01
Lawendowe Wzgórze18:05
Leszczynowa
 
18:06
0 min.
 
Szadółki18:071 min.
 
Przywidzka18:082 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)18:093 min.
 
Lubowidzka (n/ż)18:104 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)18:115 min.
 
Otomin Sarnia18:137 min.
 
Otomin - Pętla18:159 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy