Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Siedlce08:33
Emaus08:35
Cmentarz Łostowicki08:37
Wilanowska08:39
Przemyska08:40
Kielecka08:41
Ujeścisko08:43
Lawendowe Wzgórze08:47
Leszczynowa
 
08:48
0 min.
 
Szadółki08:491 min.
 
Przywidzka08:513 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)08:524 min.
 
Lubowidzka (n/ż)08:535 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)08:546 min.
 
Otomin Sarnia08:568 min.
 
Otomin - Pętla08:5810 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy