Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Siedlce05:31
Emaus05:33
Cmentarz Łostowicki05:35
Wilanowska05:36
Przemyska05:37
Kielecka05:38
Ujeścisko05:40
Lawendowe Wzgórze05:44
Leszczynowa
 
05:45
0 min.
 
Szadółki05:461 min.
 
Przywidzka05:472 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)05:483 min.
 
Lubowidzka (n/ż)05:494 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)05:505 min.
 
Otomin Sarnia05:527 min.
 
Otomin - Pętla05:549 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)05:5712 min.
 
Sulmin05:5914 min.
 
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)06:0015 min.
 
Niestępowo Sulmińska (n/ż)06:0217 min.
 
Niestępowo Gdańska06:0419 min.
 
Niestępowo Do Zdroju06:0621 min.
 
Stara Piła06:0823 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy