Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Siedlce11:43
Emaus11:45
Cmentarz Łostowicki11:47
Wilanowska11:49
Przemyska11:50
Kielecka11:51
Ujeścisko11:53
Lawendowe Wzgórze11:57
Leszczynowa
 
11:58
0 min.
 
Szadółki11:591 min.
 
Przywidzka12:002 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)12:013 min.
 
Lubowidzka (n/ż)12:024 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)12:035 min.
 
Otomin Sarnia12:057 min.
 
Otomin - Pętla12:079 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy