Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Siedlce12:49
Emaus12:51
Cmentarz Łostowicki12:53
Wilanowska12:55
Przemyska12:56
Kielecka12:57
Ujeścisko12:59
Lawendowe Wzgórze13:03
Leszczynowa
 
13:04
0 min.
 
Szadółki13:051 min.
 
Przywidzka13:073 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)13:084 min.
 
Lubowidzka (n/ż)13:095 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)13:106 min.
 
Otomin Sarnia13:128 min.
 
Otomin - Pętla13:1410 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)13:1713 min.
 
Sulmin13:1915 min.
 
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)13:2016 min.
 
Niestępowo Sulmińska (n/ż)13:2218 min.
 
Niestępowo Gdańska13:2420 min.
 
Niestępowo Do Zdroju13:2622 min.
 
Stara Piła13:2824 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy