Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Siedlce18:45
Emaus18:47
Cmentarz Łostowicki18:49
Wilanowska18:51
Przemyska18:52
Kielecka18:53
Ujeścisko18:55
Lawendowe Wzgórze18:59
Leszczynowa
 
19:00
0 min.
 
Szadółki19:011 min.
 
Przywidzka19:022 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)19:033 min.
 
Lubowidzka (n/ż)19:044 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)19:055 min.
 
Otomin Sarnia19:077 min.
 
Otomin - Pętla19:099 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy