Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Siedlce19:45
Emaus19:47
Cmentarz Łostowicki19:49
Wilanowska19:51
Przemyska19:52
Kielecka19:53
Ujeścisko19:55
Lawendowe Wzgórze19:59
Leszczynowa
 
20:00
0 min.
 
Szadółki20:011 min.
 
Przywidzka20:022 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)20:033 min.
 
Lubowidzka (n/ż)20:044 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)20:055 min.
 
Otomin Sarnia20:077 min.
 
Otomin - Pętla20:099 min.
 
Sulmin Trakt Konny (n/ż)20:1212 min.
 
Sulmin20:1414 min.
 
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)20:1515 min.
 
Niestępowo Sulmińska (n/ż)20:1717 min.
 
Niestępowo Gdańska20:1919 min.
 
Niestępowo Do Zdroju20:2121 min.
 
Stara Piła20:2323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy