Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Siedlce08:29
Emaus08:31
Cmentarz Łostowicki08:33
Wilanowska08:34
Przemyska08:35
Kielecka08:36
Ujeścisko08:38
Lawendowe Wzgórze08:42
Leszczynowa
 
08:43
0 min.
 
Szadółki08:441 min.
 
Przywidzka08:452 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)08:463 min.
 
Lubowidzka (n/ż)08:474 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)08:485 min.
 
Otomin Sarnia08:507 min.
 
Otomin - Pętla08:529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy