Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Siedlce13:09
Emaus13:11
Cmentarz Łostowicki13:13
Wilanowska13:15
Przemyska13:16
Kielecka13:17
Ujeścisko13:19
Lawendowe Wzgórze13:23
Leszczynowa
 
13:24
0 min.
 
Szadółki13:251 min.
 
Przywidzka13:262 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)13:273 min.
 
Lubowidzka (n/ż)13:284 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)13:295 min.
 
Otomin Sarnia13:317 min.
 
Otomin - Pętla13:339 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy