Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Siedlce14:29
Emaus14:31
Cmentarz Łostowicki14:33
Wilanowska14:35
Przemyska14:36
Kielecka14:37
Ujeścisko14:39
Lawendowe Wzgórze14:43
Leszczynowa
 
14:44
0 min.
 
Szadółki14:451 min.
 
Przywidzka14:462 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)14:473 min.
 
Lubowidzka (n/ż)14:484 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)14:495 min.
 
Otomin Sarnia14:517 min.
 
Otomin - Pętla14:539 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy