Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Siedlce21:07
Emaus21:09
Cmentarz Łostowicki21:11
Wilanowska21:12
Przemyska21:13
Kielecka21:14
Ujeścisko21:16
Lawendowe Wzgórze21:20
Leszczynowa
 
21:21
0 min.
 
Szadółki21:221 min.
 
Przywidzka21:232 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)21:243 min.
 
Lubowidzka (n/ż)21:254 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)21:265 min.
 
Otomin Sarnia21:287 min.
 
Otomin - Pętla21:309 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy