Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Siedlce10:43
Emaus10:45
Cmentarz Łostowicki10:47
Wilanowska10:49
Przemyska10:50
Kielecka10:51
Ujeścisko10:53
Lawendowe Wzgórze10:57
Leszczynowa
 
10:58
0 min.
 
Szadółki10:591 min.
 
Przywidzka11:002 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)11:013 min.
 
Lubowidzka (n/ż)11:024 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)11:035 min.
 
Otomin Sarnia11:057 min.
 
Otomin - Pętla11:079 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy