Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa Pętla Tramwajowa09:49
Cystersów09:52
Karwieńska (n/ż)09:54
Oliwa ZOO09:56
Rynarzewo (n/ż)10:00
Osowa Obwodnica10:04
Sopocka10:07
Jednorożca
 
10:08
0 min.
 
Marsa10:102 min.
 
Koziorożca10:124 min.
 
Zeusa (n/ż)10:146 min.
 
Konkordii (n/ż)10:157 min.
 
Osowa PKP10:168 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy