Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa Pętla Tramwajowa10:47
Cystersów10:51
Karwieńska (n/ż)10:53
Oliwa ZOO10:55
Rynarzewo (n/ż)10:59
Osowa Obwodnica11:03
Sopocka11:06
Jednorożca
 
11:07
0 min.
 
Marsa11:092 min.
 
Koziorożca11:114 min.
 
Zeusa (n/ż)11:136 min.
 
Konkordii (n/ż)11:147 min.
 
Osowa PKP11:158 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy