Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Wschodnie12:51
Ornitologów (n/ż)12:52
Nadwiślańska (n/ż)12:53
Tęczowa (n/ż)12:54
Sobieszewska (n/ż)12:55
Jodowa12:55
Sobieszewo12:56
Wiślinka Piaskowa (n/ż)12:58
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
13:00
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa13:011 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)13:022 min.
 
Zagroble (n/ż)13:044 min.
 
Płońska (n/ż)13:066 min.
 
Naftowa (n/ż)13:077 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)13:099 min.
 
Benzynowa (n/ż)13:1010 min.
 
Przejazdowo Dobrowo13:1212 min.
 
Rafineria13:1414 min.
 
Michałki (n/ż)13:1515 min.
 
Tarcice13:1717 min.
 
Błonia13:1818 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)13:1919 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)13:2020 min.
 
Mostek13:2121 min.
 
Brama Żuławska13:2323 min.
 
Akademia Muzyczna13:2424 min.
 
Chmielna (n/ż)13:2525 min.
 
Żabi Kruk13:2626 min.
 
Brama Wyżynna13:2929 min.
 
Dworzec Główny13:3131 min.
 
Wały Piastowskie13:3232 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy