Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Wschodnie14:15
Ornitologów (n/ż)14:16
Nadwiślańska (n/ż)14:17
Tęczowa (n/ż)14:18
Sobieszewska (n/ż)14:19
Jodowa14:19
Sobieszewo14:20
Wiślinka Piaskowa (n/ż)14:22
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
14:24
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa14:251 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)14:262 min.
 
Zagroble (n/ż)14:284 min.
 
Płońska (n/ż)14:306 min.
 
Naftowa (n/ż)14:317 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)14:339 min.
 
Benzynowa (n/ż)14:3410 min.
 
Przejazdowo Dobrowo14:3612 min.
 
Rafineria14:3814 min.
 
Michałki (n/ż)14:3915 min.
 
Tarcice14:4117 min.
 
Błonia14:4218 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)14:4319 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)14:4420 min.
 
Mostek14:4521 min.
 
Brama Żuławska14:4723 min.
 
Akademia Muzyczna14:4824 min.
 
Chmielna (n/ż)14:4925 min.
 
Żabi Kruk14:5026 min.
 
Brama Wyżynna14:5430 min.
 
Dworzec Główny14:5632 min.
 
Wały Piastowskie14:5733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy