Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Wschodnie05:45
Ornitologów (n/ż)05:46
Nadwiślańska (n/ż)05:47
Tęczowa (n/ż)05:48
Sobieszewska (n/ż)05:49
Jodowa05:49
Sobieszewo05:50
Wiślinka Piaskowa (n/ż)05:52
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
05:54
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa05:551 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)05:562 min.
 
Zagroble (n/ż)05:584 min.
 
Płońska (n/ż)06:006 min.
 
Naftowa (n/ż)06:017 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)06:039 min.
 
Benzynowa (n/ż)06:0410 min.
 
Przejazdowo Dobrowo06:0612 min.
 
Rafineria06:0814 min.
 
Michałki (n/ż)06:0915 min.
 
Tarcice06:1117 min.
 
Błonia06:1218 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)06:1319 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)06:1420 min.
 
Mostek06:1521 min.
 
Brama Żuławska06:1723 min.
 
Akademia Muzyczna06:1824 min.
 
Chmielna (n/ż)06:1925 min.
 
Żabi Kruk06:2026 min.
 
Brama Wyżynna06:2329 min.
 
Dworzec Główny06:2531 min.
 
Wały Piastowskie06:2632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy