Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Wschodnie18:23
Ornitologów (n/ż)18:24
Nadwiślańska (n/ż)18:25
Tęczowa (n/ż)18:26
Sobieszewska (n/ż)18:27
Jodowa18:27
Sobieszewo18:28
Wiślinka Piaskowa (n/ż)18:30
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
18:32
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa18:331 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)18:342 min.
 
Zagroble (n/ż)18:364 min.
 
Płońska (n/ż)18:386 min.
 
Naftowa (n/ż)18:397 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)18:419 min.
 
Benzynowa (n/ż)18:4210 min.
 
Przejazdowo Dobrowo18:4412 min.
 
Rafineria18:4614 min.
 
Michałki (n/ż)18:4715 min.
 
Tarcice18:4917 min.
 
Błonia18:5018 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)18:5119 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)18:5220 min.
 
Mostek18:5321 min.
 
Brama Żuławska18:5523 min.
 
Akademia Muzyczna18:5624 min.
 
Chmielna (n/ż)18:5725 min.
 
Żabi Kruk18:5826 min.
 
Brama Wyżynna19:0129 min.
 
Dworzec Główny19:0331 min.
 
Wały Piastowskie19:0432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy