Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Wschodnie20:15
Ornitologów (n/ż)20:16
Nadwiślańska (n/ż)20:17
Tęczowa (n/ż)20:18
Sobieszewska (n/ż)20:19
Jodowa20:19
Sobieszewo20:20
Wiślinka Piaskowa (n/ż)20:22
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
20:24
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa20:251 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)20:262 min.
 
Zagroble (n/ż)20:273 min.
 
Płońska (n/ż)20:284 min.
 
Naftowa (n/ż)20:295 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)20:317 min.
 
Benzynowa (n/ż)20:328 min.
 
Przejazdowo Dobrowo20:3410 min.
 
Rafineria20:3612 min.
 
Michałki (n/ż)20:3713 min.
 
Tarcice20:3915 min.
 
Błonia20:4016 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)20:4117 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)20:4218 min.
 
Mostek20:4319 min.
 
Brama Żuławska20:4420 min.
 
Akademia Muzyczna20:4521 min.
 
Chmielna (n/ż)20:4622 min.
 
Żabi Kruk20:4723 min.
 
Brama Wyżynna20:4925 min.
 
Dworzec Główny20:5127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy