Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Wschodnie09:42
Ornitologów (n/ż)09:43
Nadwiślańska (n/ż)09:44
Tęczowa (n/ż)09:45
Sobieszewska (n/ż)09:46
Jodowa09:46
Sobieszewo09:47
Wiślinka Piaskowa (n/ż)09:49
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
09:51
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa09:521 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)09:532 min.
 
Zagroble (n/ż)09:554 min.
 
Płońska (n/ż)09:576 min.
 
Naftowa (n/ż)09:587 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)10:009 min.
 
Benzynowa (n/ż)10:0110 min.
 
Przejazdowo Dobrowo10:0312 min.
 
Rafineria10:0514 min.
 
Michałki (n/ż)10:0615 min.
 
Tarcice10:0817 min.
 
Błonia10:0918 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)10:1019 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)10:1120 min.
 
Mostek10:1221 min.
 
Brama Żuławska10:1322 min.
 
Akademia Muzyczna10:1423 min.
 
Chmielna (n/ż)10:1524 min.
 
Żabi Kruk10:1625 min.
 
Brama Wyżynna10:1928 min.
 
Dworzec Główny10:2130 min.
 
Wały Piastowskie10:2231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy