Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Wschodnie13:02
Ornitologów (n/ż)13:03
Nadwiślańska (n/ż)13:04
Tęczowa (n/ż)13:05
Sobieszewska (n/ż)13:06
Jodowa13:06
Sobieszewo13:07
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:09
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
13:11
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa13:121 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)13:132 min.
 
Zagroble (n/ż)13:154 min.
 
Płońska (n/ż)13:176 min.
 
Naftowa (n/ż)13:187 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)13:209 min.
 
Benzynowa (n/ż)13:2110 min.
 
Przejazdowo Dobrowo13:2312 min.
 
Rafineria13:2514 min.
 
Michałki (n/ż)13:2615 min.
 
Tarcice13:2817 min.
 
Błonia13:2918 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)13:3019 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)13:3120 min.
 
Mostek13:3221 min.
 
Brama Żuławska13:3423 min.
 
Akademia Muzyczna13:3524 min.
 
Chmielna (n/ż)13:3625 min.
 
Żabi Kruk13:3726 min.
 
Brama Wyżynna13:4029 min.
 
Dworzec Główny13:4231 min.
 
Wały Piastowskie13:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy