Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Wschodnie17:02
Ornitologów (n/ż)17:03
Nadwiślańska (n/ż)17:04
Tęczowa (n/ż)17:05
Sobieszewska (n/ż)17:06
Jodowa17:06
Sobieszewo17:07
Wiślinka Piaskowa (n/ż)17:09
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
17:11
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa17:121 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)17:132 min.
 
Zagroble (n/ż)17:154 min.
 
Płońska (n/ż)17:176 min.
 
Naftowa (n/ż)17:187 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)17:209 min.
 
Benzynowa (n/ż)17:2110 min.
 
Przejazdowo Dobrowo17:2312 min.
 
Rafineria17:2514 min.
 
Michałki (n/ż)17:2615 min.
 
Tarcice17:2817 min.
 
Błonia17:2918 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)17:3019 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)17:3120 min.
 
Mostek17:3221 min.
 
Brama Żuławska17:3423 min.
 
Akademia Muzyczna17:3524 min.
 
Chmielna (n/ż)17:3625 min.
 
Żabi Kruk17:3726 min.
 
Brama Wyżynna17:4029 min.
 
Dworzec Główny17:4231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy