Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Wschodnie19:42
Ornitologów (n/ż)19:43
Nadwiślańska (n/ż)19:44
Tęczowa (n/ż)19:45
Sobieszewska (n/ż)19:46
Jodowa19:46
Sobieszewo19:47
Wiślinka Piaskowa (n/ż)19:49
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
19:51
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa19:521 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)19:532 min.
 
Zagroble (n/ż)19:554 min.
 
Płońska (n/ż)19:576 min.
 
Naftowa (n/ż)19:587 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)20:009 min.
 
Benzynowa (n/ż)20:0110 min.
 
Przejazdowo Dobrowo20:0312 min.
 
Rafineria20:0514 min.
 
Michałki (n/ż)20:0615 min.
 
Tarcice20:0817 min.
 
Błonia20:0918 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)20:1019 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)20:1120 min.
 
Mostek20:1221 min.
 
Brama Żuławska20:1423 min.
 
Akademia Muzyczna20:1524 min.
 
Chmielna (n/ż)20:1625 min.
 
Żabi Kruk20:1726 min.
 
Brama Wyżynna20:2029 min.
 
Dworzec Główny20:2231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy