Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Wschodnie08:12
Ornitologów (n/ż)08:13
Nadwiślańska (n/ż)08:14
Tęczowa (n/ż)08:15
Sobieszewska (n/ż)08:16
Jodowa08:16
Sobieszewo08:17
Wiślinka Piaskowa (n/ż)08:19
Wiślinka Sportowa (n/ż)
 
08:21
0 min.
 
Wiślinka Pocztowa08:221 min.
 
Wiślinka Brzegowa (n/ż)08:232 min.
 
Zagroble (n/ż)08:254 min.
 
Płońska (n/ż)08:276 min.
 
Naftowa (n/ż)08:287 min.
 
Oczyszczalnia (n/ż)08:309 min.
 
Benzynowa (n/ż)08:3110 min.
 
Przejazdowo Dobrowo08:3312 min.
 
Rafineria08:3514 min.
 
Michałki (n/ż)08:3615 min.
 
Tarcice08:3817 min.
 
Błonia08:3918 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)08:4019 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)08:4120 min.
 
Mostek08:4221 min.
 
Brama Żuławska08:4423 min.
 
Akademia Muzyczna08:4524 min.
 
Chmielna (n/ż)08:4625 min.
 
Żabi Kruk08:4726 min.
 
Brama Wyżynna08:5130 min.
 
Dworzec Główny08:5332 min.
 
Wały Piastowskie08:5433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy