Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Oliwa PKP19:48
Beniowskiego (n/ż)19:50
Bora Komorowskiego19:52
Czerwony Dwór19:53
Jagiellońska19:54
Park Reagana19:55
Biały Dwór19:56
Olsztyńska19:57
Opolska19:58
Kołobrzeska19:59
Krynicka20:01
Przymorze SKM20:04
Biblioteka Główna UG20:05
Abrahama20:06
Wojska Polskiego20:07
Galeria Bałtycka20:10
Wrzeszcz PKP20:12
Jaśkowa Dolina20:14
Matejki20:16
Siedlicka20:17
Kręta20:18
Jarowa
 
20:19
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:201 min.
 
Schumana20:212 min.
 
Schuberta20:234 min.
 
Kurpińskiego20:245 min.
 
Otwarta20:256 min.
 
Suchanino20:267 min.
 
Nad Jarem20:278 min.
 
Cygańska Góra20:289 min.
 
Focha (n/ż)20:2910 min.
 
Płowce20:3011 min.
 
Hevelianum20:3112 min.
 
Urząd Miejski20:3213 min.
 
Hucisko20:3415 min.
 
Dworzec Główny20:3617 min.
 
Wały Piastowskie20:3718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy