Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Oliwa PKP20:16
Beniowskiego (n/ż)20:18
Bora Komorowskiego20:20
Czerwony Dwór20:21
Jagiellońska20:22
Park Reagana20:23
Biały Dwór20:24
Olsztyńska20:25
Opolska20:26
Kołobrzeska20:27
Krynicka20:29
Przymorze SKM20:32
Biblioteka Główna UG20:33
Abrahama20:34
Wojska Polskiego20:35
Galeria Bałtycka20:38
Wrzeszcz PKP20:40
Jaśkowa Dolina20:42
Matejki20:44
Siedlicka20:45
Kręta20:46
Jarowa
 
20:47
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:481 min.
 
Schumana20:492 min.
 
Schuberta20:503 min.
 
Kurpińskiego20:514 min.
 
Otwarta20:525 min.
 
Suchanino20:536 min.
 
Nad Jarem20:547 min.
 
Cygańska Góra20:558 min.
 
Focha (n/ż)20:569 min.
 
Płowce20:5710 min.
 
Hevelianum20:5811 min.
 
Urząd Miejski20:5912 min.
 
Hucisko21:0114 min.
 
Dworzec Główny21:0316 min.
 
Wały Piastowskie21:0417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy